packshot, fotografia produktowa

Packshot

Oryginalnie prezentujące się zdjęcia typu packshot cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych stałych klientów. To usługa, która pozwala na wykonanie fotografii z odbiciem i cieniem, a także z jednym z powyższych efektów lub też w wersji soute.

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas zdjęcia packshotowe jest ich staranne wykonanie. Każdy artykuł jest doskonale oświetlony i ułożony w taki sposób, aby prezentował się atrakcyjnie i by były podkreślone wszystkie jego walory. Proponujemy także wykonanie retuszu konkretnego zdjęcia typu packshot, jak również umieszczenie na nim logo firmy czy nazwiska projektanta.

Kilka przykładów zdjęć typu packshot z odbiciem i cieniem tylko z cieniem i bez odbić oraz cieni.

Packshot

Packshot, to określenie używane w branży reklamowej. Oznacza ono przedstawienie wybranego produktu przy pomocy statycznego bądź ruchomego obrazu. Interaktywne packshoty uzyskuje się, wykonując sekwencję zdjęć pokazującą produkt pod różnymi kątami, a następnie składa się je w jedną prezentację. Z kolei, statyczny packshot rzetelnie odwzorowuje fotografowany przedmiot.

W ramach działalności, jakie świadczy nasze studio fotograficzne, możemy stworzyć dla każdego klienta zdjęcia packshotowe służące do prezentacji wybranych przez niego ubrań czy innych produktów. Do prezentacji konkretnego artykułu używa się białego tła, stołu lub namiotu bezcieniowego. Tego typu zabiegi ułatwiają późniejszą obróbkę zdjęć i korzystanie z materiałów graficznych.

Nasze studio fotograficzne organizuje także profesjonalne sesje zdjęciowe również typu np. ghost. Na życzenie klientów możemy także wykonać fotografie 3600.

Packshot – profesjonalna fotografia reklamowa

Proponowane przez nas zdjęcia produktowe odzieży poprzedza odpowiednie przygotowanie i precyzyjny dobór oświetlenia, mający na celu wyeksponowanie walorów konkretnego artykułu. Dopełnieniem tych działań jest zaawansowana postprodukcja i ewentualna optymalizacja, związana z kanałem dystrybucji danej marki odzieżowej.

Każdy klient, który jest zainteresowany takimi usługami, jak fotografia reklamowa odzieży, może także zdecydować się na sesje zdjęciowe z modelką. Są one organizowane, zarówno w plenerze, jak i w naszym studio oraz w dowolnie zaaranżowanym wnętrzu. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy także zdjęcia produktowe odzieży, które mogą zawierać logo danej firmy lub nazwisko projektanta.

Proponowane przez nas sesje zdjęciowe typu packshot umożliwiają skuteczną promocję wybranego produktu, a także są często wykorzystywanym zabiegiem marketingowym w organizowaniu kampanii reklamowej.

Zdjęcia packshotowe, które możesz zamówić w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym MiriamArt, są wykonywane przez specjalistów mających duże doświadczenie w branży oraz posługujących się specjalistycznym sprzętem.