1. Zamawianie
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie na maila miriam.blada@poczta.fm Przygotujemy ofertę najszybciej jak to możliwe razem z umową licencyjną na wykorzystywanie zdjęć do celów komercyjnych.
Spakuj i wyślij swoje produkty do nas wraz z wytycznymi .

2. Czas realizacji
Standardowy czas realizacji to okres do 5 – 6 dni roboczych liczone od momentu przekazania wszystkich produktów.
Czas realizacji może się wydłużyć jeśli jest duża ilość produktów do sfotografowania i obrobienia w programach graficznych.

3. Jak liczyć ilość zdjęć?
W cenniku podane są ceny brutto za 1 zdjęcie. Czasami potrzebnych jest kilka ujęć produktu (np. bok, przód i tył) i pomimo tego, że produkt jest jeden, zdjęcia są trzy.

4. Specyfikacja packshotu STANDARD
Zdjęcie w rozdzielczości minimum 2000px/dłuższy bok i 300DPI.
Plus dodatkowe zdjęcie w rozdzielczości podanej przez Klienta (np. na potrzeby Sklepu Internetowego).
Podstawowy retusz: usuwanie tła i drobne poprawki kolorystyczne oraz światła w zależności od potrzeby.

5. Specyfikacja packshotu PREMIUM oraz packshotu odzieży DUCH.
Zdjęcie w rozdzielczości minimum 3500px/dłuższy bok i 300DPI.
Plus dodatkowe zdjęcie w rozdzielczości podanej przez Klienta lub naszej standardowej 1000px x 1500px x 72dpi (np. na potrzeby Sklepu Internetowego). 
Pełny retusz obejmujący usuwanie tła, dodawanie cieni, poprawę kształtu, usuwanie zabrudzeń, zagnieceń czy skaz oraz zaawansowaną korektę kolorystyczną.

6. Poprawki
Jeżeli zdjęcie zostanie wykonane niezgodnie z wytycznymi klienta wtedy jest możliwość zrobienia poprawek. Wytyczne należy podać w formie pisemnej, najlepiej na maila.
W przypadku gdy efekt jest niezadowalający, a wszystkie wytyczne zostały zastosowane, Klientowi przysługuje jedna bezpłatna poprawka – retusz.

7. Zdjęcia próbne
Na życzenie klienta, możemy wykonać jedno bezpłatne zdjęcie próbne, zabezpieczone znakiem wodnym i w małej rozdzielczości. Dzięki temu można sprawdzić jakość naszej pracy na Państwa produkcie.

8. Prawa autorskie.
W momencie przekazania zdjęć oraz podpisania umowy licencyjnej, Klient otrzymuje bezterminowe prawo na dowolne, komercyjne wykorzystywanie zdjęć. Nie ma jednak możliwości ich dalszej odsprzedaży lub przekazywania. Istnieje możliwość wykupienia możliwości wykorzystania zdjęć na innych polach ekspozycji. Cena jest ustalana indywidualnie.

9. Wykorzystanie zdjęcia w portfolio
Zastrzegamy sobie możliwość umieszczania zdjęć w portfolio oraz w reklamie.

10. Czy mogę być przy wykonywaniu zdjęć?
Nie udostępniamy takiej możliwości.

11. Przygotowanie produktów do zdjęć.
Produkty powinny być czyste, bez niedoskonałości, bez metek i wyprasowane. Jeżeli produkty wymagają złożenia, to prosimy przysłać je już złożone. W przypadku braku czasu na przygotowanie produktów do sesji ( tj. prasowanie, składanie, usuwanie zbędnych elementów lub jeśli transport uniemożliwia takie działania) możemy wykonać je sami na miejscu za dopłatą.
Produkty odsyłamy poczta polską, lub kurierem na własny koszt.

12. Druk packshotu
Zdjęcia możemy przygotować do druku w przestrzeni barwnej CMYK. Prosimy jednak o wcześniejszą informację oraz o podanie wymagań jakie ma drukarnia.

13. Jak wygląda płatność?
Płatność dokonywana jest na podstawie FV bez vat. Klient przed płatnością może otrzymać zdjęcia wglądowe ze znakiem wodnym i niskiej rozdzielczości. ( Robimy to na życzenie klienta) Po zaksięgowaniu przelewu, wysyłamy zdjęcia.

14. Sesje zdjęciowe z modelką

Wykonujemy również sesje zdjęciowe z modelką. Przed przystąpieniem do sesji podpisujemy umowę z klientem w której są określone wszystkie warunki oraz możliwości wykorzystania zdjęć. Umowy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.  Przy sesjach zdjęciowych konieczny jest bezzwrotny zadatek w wysokości 50% ceny końcowej.

Dane do wysyłki towaru i do przelewu:

Miriamart Studio

Miriam Blada

Wiejska 18a Malinowice

42-512 Psary 

nip: 6312417670 

regon: 241536604

mBank 91 1140 2004 0000 3402 6804 4158