sesje zdjęciowe z modelką, fotografia produktowa, lookbook

Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe z modelką w kilku wersjach do wyboru. Możemy zorganizować je w naszym specjalistycznie wyposażonym studio, a także w dowolnie wybranej aranżacji bądź w konkretnym plenerze.

W trakcie planowania sesji zdjęciowych z modelką, dopracowujemy wszystkie szczegóły i omawiamy z każdym zleceniodawcą jego wizję efektu końcowego. Przy organizowaniu sesji korzystamy również z pomocy doświadczonego stylisty fryzur i wizażystki.

Wykonane przez nas sesje zdjęciowe z modelkami są retuszowane według życzenia i potrzeb każdego klienta.

Wykonanie sesji poprzedza wpłata zaliczki w wysokości 50% końcowej jej ceny.

Kilka przykładów zdjęć z sesji zdjęciowych:

Zdjęcia z gładkim tłem – lookbook.


Sesja zdjęciowa z modelką w plenerze.

Sesje zdjęciowe z modelką

Od początku powstania fotografii to właśnie sesje zdjęciowe z modelką były najczęściej wykorzystywane w celu reklamy konkretnego produktu czy odzieży. Nasze studio fotograficzne MiriamArt zajmuje się takimi usługami, jak fotografia reklamowa odzieży przy wykorzystaniu modeli i modelek.

Kluczowym aspektem w trakcie przygotowania sesji zdjęciowej z wykorzystaniem modela jest wybór odpowiedniej osoby. Planowanie sesji zdjęciowej polega także na zatrudnieniu do pomocy fryzjerów, wizażystów oraz dopracowaniu scenografii. Można u nas zamówić wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze lub w specjalnie zaaranżowanym do tego celu wnętrzu. Oferujemy także zdjęcia studyjne tworzone przy pomocy odpowiednio dobranego oświetlenia i scenografii.

Sesje zdjęciowe z modelką w wybranej przez klienta scenografii z udziałem wizażysty i stylisty fryzur

Profesjonalny fotograf jest w stanie dynamicznie współpracować z każdą modelką i modelem. Dzięki temu prezentowana przez nich odzież, wygląda naturalnie i bardzo efektownie. Sesje zdjęciowe z modelką to obok packshot, jedne z najpopularniejszych i najchętniej zamawianych usług, którymi zajmuje się nasze studio fotograficzne MiriamArt. Polecana przez nas fotografia produktowa odzieży przy współpracy z modelekami, pozwala na zaprezentowanie kolekcji ubrań w dowolnej scenografii, spójnej z ideą, jaka przyświeca działaniom firmy zlecającej nam tego typu usługi. W trakcie organizowania sesji zdjęciowej dopracowujemy jej wszystkie szczegóły, łącznie z odpowiednią stylizacją fryzur, a także makijażem osób znajdujących na zdjęciach. Dzięki temu zdjęcie produktowe odzieży jest wykonane w sposób profesjonalny, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży wybranego asortymentu.

Sesje z modelką to jedna z wielu usług, jakie świadczy studio MiriamArt. Oprócz tego możemy zaproponować Ci także lookbook lub zdjęcia typu Ghost, które również cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych stałych klientów.