Polecamy nasze profesjonalne usługi fotograficzne wszystkim osobom, które pragną skorzystać z pomocy specjalistów z dziedziny fotografii produktowej oraz fotografii reklamowej odzieży.

fotografia produktowa, ghost

MiriamArt Studio to firma świadcząca profesjonalne usługi fotograficzne dla bardzo wymagających klientów. Jesteśmy grupą osób, dla których fotografia jest pasją. Naszą specjalnością jest fotografia produktowa. Od wielu lat zajmujemy się fotografią odzieży typu Ghost. Oferujemy Ci sesje produktowe odzieży na jednolitym lub białym tle, wykonane na manekinach oraz na wieszakach. Posiadamy odpowiednio zaaranżowane studio fotograficzne, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy, dedykowany takim usługom, jak właśnie fotografia odzieży Ghost.


Nasza wiedza merytoryczna oraz zdobywana latami praktyka zawodowa, sprawiły, że potrafimy także zaplanować i zrealizować profesjonalne sesje zdjęciowe z modelką lub modelem oraz sesje typu Lookbook. Oferowane przez nas tego typu usługi stanowią serię doskonale wykonanych zdjęć, przedstawiających konkretną kolekcję projektanta bądź firmy odzieżowej. Zdjęcia do sesji typu Lookbook możemy wykonać również w plenerze, jak i w dowolnie wybranym wnętrzu oraz w naszym studiu fotograficznym. W trakcie przygotowywania się do odzieżowej sesji zdjęciowej tego rodzaju, dokładnie dobieramy wnętrza, a także odpowiednie neutralne tło, które pomaga profesjonalnie przedstawić walory konkretnego produktu odzieżowego. Ma to na celu polepszenie wyniku sprzedażowego i pozytywne wykreowanie wizerunku współpracujących z nami marek odzieżowych. Zaletą tworzonych w naszym studiu fotograficznym sesji typu Lookbook jest ich niebanalność, oryginalność, a także zastosowanie odpowiednio dobranego oświetlenia.


sesje zdjęciowe z modelką, lookbook fotografia produktowa

Wykonywana przez nas fotografia reklamowa odzieży jest zaplanowana zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta i umożliwia wyeksponowanie walorów estetycznych konkretnych ubrań. Nasz fotograf odzieży jest w stanie dynamicznie współpracować z modelką lub modelem, prezentującymi konkretne ubranie, w taki sposób, aby podkreślić jakość zastosowanych materiałów oraz funkcjonalność odzieży.

W ramach działalności naszej firmy zajmujemy się także takimi usługami, jak profesjonalna fotografia produktowa. Jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjne zdjęcia danych wyrobów na aukcje internetowe, a także do ulotek czy innych folderów reklamowych. Dzięki neutralnej, minimalistycznej oprawie nasze zdjęcia packshot, pozwalają wspaniale wyeksponować urok i wyjątkowe cechy produktu; w tym jego kształt, kolorystykę czy konkretne detale. Potrafimy także przedstawić dany wyrób w różnych ekspozycjach, również na fotografiach z przezroczystym tłem.


Zapraszamy do naszego studio 🙂