packshot, zdjęcia ghost poradnik

Zdjęcia ubrań typu „duch” – czy warto w nie inwestować?

Po ostatnim artykule, w którym omówiłam najczęściej wykorzystywane typy zdjęć odzieży w sklepach, dostałam wiele wiadomości z pytaniami. Okazuje się, że najwięcej wątpliwości budzą tak zwane „duchy” (inaczej zdjęcia „ghost”). Czy rzeczywiście warto w nie inwestować? Czy nie są w dzisiejszych czasach nieco przestarzałe? Czy można je wykonać samodzielnie? Dziś postaram się więc odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące „duchów” – wciąż najpopularniejszych zdjęć w sklepach z odzieżą online.


packshot, fotografia produktowa

Typy zdjęć ubrań do sklepu internetowego

Niezależnie od tego, czy prowadzisz duży sklep internetowy z odzieżą, czy sprzedajesz kilka autorskich produktów, z pewnością musiałeś podjąć decyzję, jakie typy zdjęć ubrań znajdą się na stronie. W końcu nawet najwygodniejszy sweter nie sprzeda się, gdy kiepsko go zaprezentujemy. Mnogość rodzajów zdjęć produktowych może jednak przytłoczyć – szczególnie początkujących sprzedawców. Zdjęcia „na leżąco”, na modelkach, na manekinach, a może profesjonalna sesja w plenerze? Dziś rozwiewam wątpliwości i podpowiadam, na jakie zdjęcia odzieży do sklepu internetowego warto się zdecydować oraz kiedy.
pomagajmy szpitalowi

Paczka od nas z zaopatrzeniem trafiła już w ręce Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej! 

W tym trudnym czasie bardzo ważne jest zebranie wspólnych sił i pomaganie sobie nawzajem jak tylko możemy.
packshot, fotografia produktowa

Fotografia produktowa – ile kosztuje i od czego zależy cena zdjęć?

Jak wygląda cennik fotografów produktowych? Zobacz, od czego zależy cena zdjęć produktowych i dlaczego mając swój sklep, lepiej na nich nie oszczędzać.